El- hæve/sænke bord 90x180 cm med kontorstol + 4 stk. Reoler og 1 stk. computerbord

Lot no.

346

4 stk. B: 78 H: 117 cm
1 stk. B: 90 H: 80 cm
Enhederne kan have slitage, samt ridser
Ended

Other lots from the same auction

  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019
  • Ended: 08-08-2019