El- hæve/sænke bord 90x180 cm med kontorstol + 2 stk. Reoler og et skab

Lot nr.

343

2 stk. B: 167 H: 127 cm
1 stk. B: 57 H: 73 cm
Enhederne kan have slitage, samt ridser
Afsluttet

Andre lots fra samme auktion

  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019
  • Afsluttet: 08-08-2019